فیلم کوتاه «گالو» به کارگردانی کسری تیرسحر

نمانامه: فیلم کوتاه «گالو» در جشنواره Future of Film Awards کشور یوگوسلاوی موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی و لوح افتخار بهترین فیلمبرداری شد.

فیلم کوتاه گالو با بازی رامین یحیی زاده در نقش اسحاق و دنیا نصر در نقش ساره، درباره مردی روستایی است که به صورتی اتفاقی تکه گوشتی را می‌یابد و پس از طبخ آن متوجه مزه غریبی می شود. آنگاه ، در جستجویی جنون آمیز به دنبال گوشت دیگری می‌گردد که مزه‌ای مشابه داشته باشد و این جست‌وجو سرآغاز زنجیره‌های از فجایع می‌شود.

این فیلم کوتاه به نویسندگی اشکان شریعت، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کسری تیرسحر، پس از دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره Blackboard international film festival و جایزه بهترین فیلمبرداری جشنواره World film festival: Cannes؛ و جایزه بهترین فیلم کوتاه

جشنواره بین‌المللی POFIFF، هم اکنون در جشنواره Future of Film Awards کشور یوگوسلاوی موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی و لوح افتخار بهترین فیلمبرداری شده است

این فیلم کوتاه تاکنون در یازده جشنواره بین‌المللی حضور پیدا کرده و نامزد بخش‌های مختلفی شده است. کسری تیرسحر تهیه کننده، کارگردان، فیلمبردار و آهنگساز جوان ایرانی است که دانش‌اندوخته رشته سینما در دانشگاه صدا و سیمای تهران است.

وی با فیلم اتاق شماره ۱۳، که اولین فیلم ساخته این کارگردان جوان است، برنده۳ جایزه و نامزد ۳ جایزه بین‌المللی دیگر شده و گالو دومین فیلم کوتاه اوست. این کارگردان همچنین در پس فعالیت حرفه‌ای خود در ۲ جشنواره بین‌المللی دیگر به عنوان داور نیز حضور داشته است.