پایگاه خبری نمانامه: نخستین نشست مشورتی شهرام گیل آبادی، مدیرعامل خانه تئاتر با خبرنگاران و فعالان خبری در شبکه های مجازی برگزار شد.

در این نشست که با حضور بهزاد مرتضوی مدیر روابط عمومی و محمودرضا رحیمی سخنگوی خانه تئاتر برگزار شد، فعالان خبری حوزه تئاتر به درخواست مدیرعامل خانه تئاتر به بیان مشکلات خانه تئاتر پرداختند.

ابتدا گیل آبادی به مقصود خود از این نشست که همانا مشورت با اهالی رسانه است اشاره کرد و تاکید کرد در این جلسه بیشتر خواهد شنید. سپس حضار به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود راجع به تئاتر و به خصوص خانه تئاتر پرداختند. مدیرعامل خانه تئاتر هم ضمن تشکر از حضار، اعلام کرد که نهایت سعی و امکانات خود را در رساندن خانه تئاتر به جایگاه اصلی خود انجام خواهد داد. وی در ادامه تاکید کرد که جلسات این چنینی به صورت دوره ای در خانه تئاتر برگزار شود. این جلسه بعد از دو ساعت گفتگو با سخنان کوتاه سخنگوی خانه تئاتر به پایان رسید.

خبرنگاران خبرگزاری های ایلنا، ایرنا، ایسنا، مهر، باشگاه خبرنگاران جوان، دانشجو، صحنه، آنا، ایران تئاتر، هنرآنلاین، پویا نیوز، تسنیم، کافه دانش، نمایش نت، روزنامه های هنرمند، صبا، رسالت، شهروند و واحد مرکزی خبر، شبکه خبر، رادیو فرهنگ، خبر رادیو و تعدادی از فعالان خبری در حوزه فضای مجازی حضور داشتند.