«خیمه شب بازی» آماده نمایش و حضور در جشنواره‌های خارجی شد

فیلم کوتاه «خیمه شب بازی» به کارگردانی آسیه اسدزاده

نمانامه: فیلم کوتاه «خیمه شب بازی» به کارگردانی و نویسندگی آسیه اسدزاده و تهیه‌کنندگی شهرام اسدزاده و مهدی مقصود ضمن عقد قرارداد با گروه پخش فرست اسکرین به مدیریت سولماز اعتماد به‌ عنوان پخش‌کننده خارجی، آماده نمایش و حضور در جشنواره‌های بین‌المللی شد.
موسسه نقطه عطف سینما تئاتر و کمپانی فیلمسازی seen مجری طرح این فیلم هستند. همزمان با آماده شدن فیلم، از پوستر آن با طراحی نیلوفر نوایی نیز رونمایی شد.
«خیمه شب بازی» سومین فیلم کوتاه آسیه اسدزاده در مقام کارگردان است که این بار به موضوع تلاش قدرت‌های منفور جهانی از طریق بازی‌های کامپیوتری برای کنترل مردم دنیا و افکار عمومی پرداخته است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تعدادی پسربچه در راه بازگشت از مدرسه به خانه مشغول بازی محلی در منطقه بیابانی شده که در نهایت با استخوان‌های جسدی در زیر خاک مواجه می‌شوند. از طرفی کودکی در گروه مشغول بازی کامپیوتری است که در نهایت و در ادامه بازی گروهی را هدف شلیک قرار می‌دهد که همان گروه کودکان است.
آسیه اسدزاده در بازار جهانی جشنواره کن ۲۰۲۱ با فیلم کوتاه «جغرافیا »حضور داشته است. حمید میربد، مجید عسگری، نیما مجرد یوسفی، سامیار محمدی، یزدان کوکبی‌صبا، پارسا طلایی، فربد فرجی، بارمان بوبرده بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از:

مدیر فیلمبرداری: امیر معقولی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: عارف ابراهیمی، تدوین، صداگذاری و اصلاح رنگ: امیرحسین تحسینی، استودیو rush and cut، مدیر تولید: میلاد اسدزاده، صدابردار: جابر انصاریان، دستیار دوم کارگردان: حدیث کریمیان، مدیر هنری: داریوش آهنچیان، طراح صحنه: نگین کریمی‌نظر، طراح لباس: شیدا حشمتی، عکاس پشت صحنه: آیدا اینانلو، منشی صحنه: سارینا سلطانی، طراحی پوستر: نیلوفر نوایی و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: مریم قربانی‌نیا.