فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» به کارگردانی مجتبی پوربخش

پایگاه خبری نمانامه: خداحافظ المپیک در دومین حضور بین‌المللی خود به جشنواره تریسچه پارا سمپره پرتغال راه پیدا کرد.


این جشنواره فیلم پرتغالی از اول تا سوم اسفندماه در شهر لیسبون این کشور برگزار می‌شود و فیلم «خداحافظ المپیک» به کارگردانی مجتبی پوربخش در بخش رسمی این جشنواره روی پرده خواهد رفت.


جشنواره Triste Para Sempre رویدادی است برای کشف استعدادهای تازه و فیلم‌های تأثیرگذار و مکانی برای فیلمهای غمگین و بدور از پایان خوش است.


در این فستیوال ۱۸ اثر از سراسردنیا به بخش نهایی راه پیدا کرده‌اند و این فیلم ساخته ایران یکی از کاندیداهای راه یافته به بخش نهایی است.


فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» با مضمون ورزشی نخستین اثر مجتبی پوربخش به‌عنوان کارگردان است که داستان دختر قایقرانی را روایت می‌کند که در مسیر المپیک با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شود و…
رامین راستاد، فرج‌اله گلسفیدی، هومن جوادی، مهری آل‌آقا، طاهره عمو‌زاده، اصغر سندوسی، مرتضی قدیری، جابر وثوق، علیرضا شهرستانی و مریم جهانی بازیگران این فیلم هستند.


دیگر عوامل خداحافظ المپیک عبارتند از: نویسنده: بهنام بروجردی، مدیر تصویربرداری: مجید گلسفیدی، صدا بردار: میثم معتمدی، طراح گریم: مهدی صیاد، آهنگساز: بابک زرین، مدیر تولید: علی حیدریان، منشی صحنه: مسعود صحبتی، عکاس حمید خیراندیش، روابط عمومی: مینا آتشی.