فیلم «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی

پایگاه خبری نمانامه: فیلم «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز دوشنبه، ۲۶ اسفند روی پرتال اینترنتی کانون قرار می‌گیرد.

کانون هر روز صبح یکی از تولیدات سینمایی یا تئاترهایش را در پرتال اینترنتی خود منتشر می‌کند. به همین منظور فیلم «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی در روز دو‌شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ از ساعت ۹ صبح به نمایش در می‌آید.

فیلم سینمایی «سبز کوچک» تولید سال ۱۳۸۶ امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان است

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: محمد داستانی نوشته که در مسابقه‌های بین مدرسه‌ای اول شده و باید روز نیمه شعبان برای گرفتن جایزه‌اش به سالن بزرگ شهر برود. پدر به دلیل دست تنها بودن صاحب‌کارش، محمد را وادار می‌کند تا ظهر به عنوان وردست در حجره فرازمند بماند. نگرانی محمد برای نرسیدن به سالن جشن بی‌مورد نیست. او تا ظهر موانع مختلفی سر راهش می‌بیند و به هر ترفندی از این مشکلات عبور می‌کند. اما مرتضی پسر عمه‌اش که از فرازمند دل خوشی ندارد می‌خواهد با دزدیدن قالیچه گران‌قیمت فرازمند، تلافی کند….

بر همین اساس، هر کدام از این تولیدات به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی  omid.kpf.ir  به‌صورت رایگان قابل دسترس است.

در جریان برنامه پخش اینترنتی فیلم‌های کانون، پیش از این فیلم‌های «کلانتری غیرانتفاعی» به کارگردانی زنده‌یاد یداله صمدی، «خمره» و «هامون و دریا» به کارگردانی ابراهیم فروزش، «ساز دهنی» به کارگردانی امیر نادری و و «قله دنیا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد بدین شکل به نمایش درآمدند.

بر اساس این خبر، در این روزها که شاهد شیوع بیماری کرونا در کشور هستیم، با تلاش داوطلبانه مربیان کانون محتواهایی در حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و سرگرمی تولید می‌شود و در اختیار کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

همچنین گزیده‌ای از انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و کتاب‌های کانون به‌صورت رایگان برای استفاده خانواده‌ها منتشر شده است.