سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران

پایگاه خبری نمانامه: شمارش معکوس سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، با انتشار جدول برنامه‌های این رویداد موسیقی آغاز شد و از روز شنبه دهم آبان ‌ماه، کرمان رسما صحنه اجراهای مربوط به موسیقی نواحی ایران خواهد بود.

فردا (۱۰ آبان)، سیزدهمین جشنوارۀ موسیقی نواحی ایران طی چهار روز متوالی تا ۱۳ آبان ‌ماه به میزبانی کرمان آغاز خواهد شد و جدول برنامه های این رویداد موسیقی به صورت رسمی امروز منتشر شد.

موضوع و محوریت این دوره از جشنواره موسیقی نواحی، «دوبیتی‌خوانی» است که با اجرای هنرمندانی از مناطق مختلف ایران در کاروانسرای وکیل برگزار می‌شود.

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به صورت برخط برای علاقمندان پخش شود و مخاطبان موسیقی نواحی ایران می‌توانند با توجه به جدول زیر، هر روز اجراها را به صورت آنلاین و آفلاین از صفحۀ اینستاگرام جشنوارۀ موسیقی نواحی، انجمن موسیقی استان کرمان و صفحۀ جشنوارۀ موسیقی نواحی در آپارات تماشا کنند.

مراسم افتتاحیۀ سیزدهمین جشنوارۀ موسیقی نواحی ایران پیش از آغاز رسمی جشنواره موسیقی نواحی نیز فردا (شنبه ۱۰ آبان‌ماه) از ساعت ۱۹ در کاروانسرای وکیلشکل آنلاین برگزار می‌شود و پس از آن چهار گروه از ایران و افغانستان در نخستین شب جشنوارهبرنامه های خود را اجرا خواهند کرد.

همچنین مراسم اختتامیه روز سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه، ساعت ۱۹ در همان مکان برگزار خواهد شد.

سیزدهمین جشنوارۀ موسیقی نواحی ایران با دبیری احمد صدری از ۱۰ تا ۱۳ آبان‌ماه در شهر کرمان برگزار می‌شود