سریال تلویزیونی «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی

نمانامه: سریال تلویزیونی «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی، تهیه‌کنندگی امیرحسین آشتیانی‌پور و نویسندگی مینا خدیوی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما در حال تولید است.
ژانر این سریال معمایی و پلیسی است و تاکنون بازیگرانی چون آرش مجیدی، رضا داودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، سیروس همتی، فاطیما بهارمست، غزال نظر، پاوان افسر و… مقابل دوربین مقابل دوربین آن رفته‌اند.
سریال «شهباز» یکی از مجموعه‌های تلویزیونی پر لوکیشن محسوب می‌شود که تصویربرداری آن علاوه بر تهران در شهرهایی نظیر قزوین، رودبار و کیش نیز انجام شده است.
تاکنون ۴۰ درصد از کار مقابل دوربین رفته است و تیم تولید در حال حاضر در شرکت فنی – مهندسی در منطقه سعادت‌آباد تهران مشغول ضبط سکانس‌هایی از سریال هستند.
در خلاصه داستان «شهباز» آمده است: شهباز دو سال در انتظار چنین روزی نشسته است. روزی که همه قرار است با پیدا کردن ارغوان نفسی به راحتی بکشند. غافل از اینکه این بازی چرخشی دیگر در پیش‌رو دارد…

سایر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارت از:

مدیر تولید: مقصود میرهاشمی، مدیر تصویربرداری: فردین ناصری، طراح صحنه و لباس: مجید علی‌اسلام، مدیر صدابرداری: روح‌الله جعفربیگلو، طراح چهره‌پردازی: جلال امیری‌مرند، تدوین: رضا کردبچه، مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی و… .