سریال «به من اعتماد کن» با موضوع پزشکی در ژانر درام

 

پایگاه خبری نمانامه: فصل اول و دوم مینی سریال «به من اعتماد کن» که تولید و پخش آنها از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ طول کشیده است، از بامداد سه شنبه، ۲۳ شهریور، پخش خود را از شبکه چهار سیما آغاز می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال «به من اعتماد کن» با موضوع پزشکی در ژانر درام به کارگردانی جان الکساندر از نخستین دقایق بامداد سه شنبه از شبکه چهار در دو فصل ۴ قسمتی پخش خواهد شد که هر کدام داستانی جداگانه دارد.
در فصل اول با (کت هارداکر) پرستار سخت‌کوش و ماهری آشنا می شویم که از همسرش جدا شده و یک دختر کوچک دارد. او به دلایلی از بیمارستان محل کارش اخراج می‌شود و با هویت یک پزشک به بیمارستانی در اسکاتلند مهاجرت می کند. در فصل دوم، داستان سرهنگ (جیمی مک کین) روایت می‌شود که درد ستون فقراتش موجب فلج شدنش شده است، هنگامی که بیماران اطراف او به صورت غیرمنتظره فوت می‌کنند او تلاش می کند با تحقیقاتی دشوار و خطرناک، خود را نجات دهد.
نویسنده و سازنده «به من اعتماد کن» دن سفتون است و بازیگرانی همچون جودی ویتاکر، امون الیوت و لوئیس چیمیمبا در آن به ایفای نقش پرداختند.
مدیریت دوبلاژ این سریال بر عهده حسین خدادادبیگی بوده و در آن صداپیشگانی همچون؛ علی همت مومیوند، فاطمه نیرومند، نرگس فولادوند، امیرمحمد صمصامی و کسری کیانی حضور داشته اند.
علاقمندان سریال های جدید شبکه چهار می توانند بازپخش این سریال را در ساعت های ۱۱ و ۱۸ همان روز از شبکه چهار سیما تماشا کنند.