تخریب میثم شکری ساز از سوی افراد معلوم الحال و ادعای کلاهبرداری

تخریب میثم شکری ساز از سوی افراد معلوم الحال و ادعای کلاهبرداری

میثم شکری ساز،میثم شکری ساز کلاهبردار
میثم شکری ساز

پایگاه خبری نمانامه: بی شک همه افرادی که علاقمند به سیستم آموزشی دیجیتالی هستند برای یک بار هم که شده اخبار شرکت پارس پندار نهاد، مبتکر آموزش دیجیتالی را دنبال کرده اند و یا شاید ممکن است با توجه به کنجکاوی در این زمینه با یکی از دهها کارشناس این شرکت در شهرهای مختلف ایران گفتگویی نیز داشته اند.

بنیانگذار این سیستم آموزشی که یکی از نوآورترین آموزش های مجازی در سطح دنیا را در رشته های مختلف ارائه می دهد، میثم شکری ساز کارآفرین برتر و نویسنده خوش ذوق اصفهانی است.

میثم شکری ساز متولد ۱۳۶۵ در اصفهان و فارغ التحصیل دکترای کارآفرینی از دانشگاه آزاد است. موضوع یکی از پایان نامه های او «جهانی سازی آموزش الکترونیکی» بود و بر مبنای این تز، راغب گردید که یک سیستم الکترونیکی ابداع کند که از طریق آن عموم مردم  و تحت هر شرایطی امکان آموزش و دریافت تخصص در رشته های مختلف را داشته باشد.

بخشی از سیستم آموزش آنلاینی که در دانشگاههای مختلف ایران هم اکنون اجرا شده است، نتیجه سالها تحقیق و پژوهش جوانانی چون میثم شکری ساز است.

او در این مسیر تلخی ها و ناهمواری های زیادی را تجربه نموده است و همچنان در تلاش است که بتواند بخشی از باور خود را که همانا تخصص پیدا کردن همه افراد جامعه است، به ثمر برساند.

بیشتر بخوانید: میثم شکری ساز کلاهبردار است؟

اگرچه تا همین جا نیز ، دین خود را به آب و خاک خود ادا کرده است، ولی افق پرواز ذهن او فراتر از زمانه خویش را می نگرد و باور دارد که هر ایرانی باید صاحب یک تخصص و یا چند تخصص باشد تا در آینده ای نه چندان دور شاهد بالندگی کشور عزیزمان باشیم.

در این میان افراد معلوم الحالی هستند که از چنین تفکری هراس دارند و می کوشند به هر طریقی از شکوفایی اندیشه هایی که دانش را در میان توده مردم گسترش می دهد سنگ اندازی کنند.

چنین افرادی که قطع به یقین عقده های آنها به دوران طفولیت بر می گردد و در فضای مجازی به تخریب افراد موفق مشغول هستند، در واقع خائنینی هستند که باید در پیشگاه ملت ایران محاکمه شوند و از آنها این سوال را پرسید که آیا گسترش دانش و تخصص پیدا کردن جوانها و یا افراد میانسالی که از دانشگاه جا مانده اند و با وجود این بستر آموزشی، امکان تحصیل در فضای مجازی را پیدا کرده اند، چه گناهی است که از اندک دانش کثیف خود برای تخریب نخبگان استفاده می کنید؟