بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در سریال پاهای بیقرار

پایگاه خبری نمانامه: سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی این روزها مراحل فیلمبرداری بخش جذاب دفاع مقدس خود را پشت سر می گذارد. فیلمی با ملودرام اجتماعی و مضمونی ارزشی که بخشی از آن به گذشته و بهبوهه دوران جنگ تحمیلی و بخشی نیز به حال می پردازد.

به نقل از مجله سینمایی نمانامه: منوچهر هادی که سریال خانگی پرمخاطب عاشقانه ها را کارگردانی نمود و تجربه حرفه ای خود را به معرض نمایش گذاشت حالا باید منتظر سریالی متفاوت و تقریبا جنگی با مضمونی اجتماعی بود که توانایی او را در نمایش عمومی محک خواهد زد.

اصغر محبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون یکی از نقش های کلیدی این سریال را به عهده دارد و به نظر می رسد منوچهر هادی با این انتخاب یک سناریوی ذهنی عمیق و حساب شده داشته است. نقش حاج فتاح مردی که  نماد یک شخصیت انقلابی است در قالب فردیت اصغر محبی با آن چهره خاصی که نشان از یک مرد سرد و گرم چشیده است از این حکایت دارد که هادی توقع مخاطبین خود را دریافت نموده است و سعی دارد با ساخت یک سریال منحصر به فرد، اعتمادی که مخاطبین نسبت به او پیدا کرده اند را از دست ندهد.

مخاطبین تلویزیون که به مراتب حساس تر و نکته بین تر از تماشگران سینما هستند و بی شک  منوچهر هادی این امر مهم را پی برده است و تلاش دارد چنین مخاطبی که مدت ها است با جعبه جادویی فاصله گرفته اند را دوباره آشتی بدهد.