امروز

دوشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۷:۰۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به نام ایزد یکتا

در مملکت من زشت می دانند کسی خود را به شکل زیر معرفی کند ولی من یک زن ایرانی هستم که شجاعت معرفی خودم را دارم
من زهره هراتیان ، پزشک دارای بورد تخصصی پزشکی ورزشی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیر ایفمارک ( تنها مرکزپزشکی مورد تایید فیفا در آسیای میانه ) و عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستم.
من اولین پزشک ایرانی تاریخ فیفا و اولین سخنران ایرانی مجمع پزشکی فیفا هستم. سابقا بازیکن حرفه ای فوتسال بودم . چند سالی که در کنار تیم های ملی بودم را دوست ندارم جزو سوابق کاریم اعلام کنم ( دلیلش را هم نمی دانم )
من در حالی که می توانستم مجوز مرکز پزشکی عالی فیفا را برای یک بیمارستان خصوصی گرفته و سهام دار ان بیمارستان باشم ان را برای فدراسیون فوتبال گرفته و خود کارمند فدراسیون شدم . من مادر ایفمارک هستم . فرزندم نوپاست . بارها خود را سپر فرزندم کردم تا آسیب نبیند .بارها به من توهین کردند . دوست داشتم فریاد بزنم ولی فریادم را در دلم خفه کردم تا همراهانم نا امید نشوند.
دوست دارم این بار بر خلاف همیشه از آزارهایی که دیدم سخن بگویم . از ایمیلهایی که برای نابودی ایفمارک توسط هم صنفی هایم ارسال شد . از ابتدای سال تا کنون در سه نهاد مختلف بین المللی ( فیفا و وادا و ای اف سی ) به دلیل اتهاماتی که توسط ایمیلهای نامشخص ( البته ایمیل اخر نویسنده اسم خود را هم نوشته بود ) ارسال می شد من و فرزندم با هم ( من باردارم ) مشغول دفاع از ایفمارک ایران بودیم . خداوند را شاکرم که در خانواده ای نظامی بزرگ شدم که همیشه مستند دفاع می کنم .چندین پرونده پزشکی بین المللی محرمانه را با اینکه درحوزه مسئولیتم نبود به نفع ایران و به خاطر ایران به تنهایی حل کردم . ( اسنادش موجود است هر ارگان رسمی بخواهد در اختیارش قرار می دهم ) .
راستش تمام زندگیم در چند سال اخیر وقف ایفمارک شد. به یاد ندارم جز نهادهای بین المللی کسی از من تقدیر و تشکر کرده باشد.
انهایی که در حال حاضر به دنبال برند و جذابیت ایفمارک هستند نمی دانند که ساخت چنین مجموعه ای دل عاشق و صبورمی خواهد .
فقط باید عاشق توسعه و پیشرفت باشید که با دیدن گزارش عملکرد همکارتان و اینکه تمام فعالیتهای ایفمارک را به پای خود نوشته باشد در ماههای آخر بارداری در بیمارستان بستری شوی و اشک بریزی که چرا وطن تو را نمی خواهد .

راستی چرا ؟؟؟؟

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد