امروز

دوشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۷:۱۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

ابراهیم حاتمی کیا کارگردان به وقت شام

به وقت شام تقدیم به شهدای مدافع حرم…. به زودی….

مهم ترین خبر این روزهای خاورمیانه جنگ، داعش و مدافعان حرم ابراهیم حاتمی کیا کارگردان سرشناس کشورمان را هم درگیر خود کرد و فیلم به وقت شام جدیدترین ساخته این کارگردان کشورمان به مدافعان حرم تقدیم شد.

همزمان با فیلمبرداری به وقت شام، تدوین آن نیز توسط مهرداد خوشبخت انجام میشود و بابک حمیدیان و هادی حجازی فر از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

همچنین بخوانید : همه اخبار و اطلاعیه ها مربوط به مدافعان حرم

بابک حمیدیان و ابراهیم حاتمی کیا در به وقت شام

ابراهیم حاتمی کیا از جمله فیلمسازانی است که بخش بزرگی از هویتش به جنگ گره خورده، در پیش و پس و حول این اتفاق بزرگ، صاحب آثار بزرگی شده که توانسته بخشی از آن سینمای جنگ را معنا ببخشد.

ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره گذشته که بر سر موضوع جنگ سوریه و نقش مدافعان حرم به بحث و جدل با سینماگران پرداخت قول داد که در اسرع وقت فیلمی در این باره بسازد و به عهدش وفا کرد و فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا با محوریت داعش ساخته شده است. در این فیلم که به موضوع تروریست ها و داعش می پردازد، بازیگرانی چون بابک حمیدیان، هادی حجازی فر حضور خواهند داشت.

همکاری بابک حمیدیان با ابراهیم حاتمی کیا در به وقت شام

ابراهیم حاتمی کیا فعالیت های سینمایی خود را با ساخت فیلم های کوتاه و مستند در رابطه با سینمای جنگ آغاز کرد. او برای ساخت فیلم آژانس شیشه ای جایزه بهترین فیلم نامه و کارگردانی را از ۱۶ جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. ابراهیم حاتمی کیا تا کنون دو بار برای فیلم های آژانس شیشه ای و به رنگ ارغوان موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجر شده است.
همچنین حاتمی کیا برای فیلم ربان قرمز نامزد جایزه صدف طلایی جشنواره فیلم سن شد. در سال ۱۳۹۳۳ ابراهیم حاتمی کیا یکی از ۹ سینما گری بود که نشان افتخار جهادگر عرصه فرهنگ و هنر برای یک عمر فعالیت دریافت کرد.

بادیگارد آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با استقبال خوبی مواجه شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد